Nowy Dwór Mazowiecki

Legionovia – Znicz 3:2, walka do końca

Legionovia wygrała 3:2 ze Zniczem

Legionovia Legionowo wygrywa 3:2 (2:1) ze Zniczem Biała Piska.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć po meczu 📸 Lewy Autor i polubienia jego profilu FB.

Najpierw goście wyszli w 7′ na prowadzenie za sprawą Marcina Fiedorowicza. W odpowiedzi Legionovia najpierw w 12′ doprowadziła do remisu na 1:1 po wspaniale wykonanym rzucie wolnym przez Marcina Kluskę. W 29. minucie Dariusz Zjawiński podwyższył na 2:1. Taki wynik utrzymał się już do przerwy.

🗓️ sobota 24 kwietnia 2021 🕒 14:00 🏆 III liga, gr. I – 26. kolejka – grupa mistrzowska
✅ KS Legionovia Legionowo 🆚 MLKS ZNICZ 1954 Biała Piska 3:2 (2:1)

W drugiej połowie gospodarze sprokurowali rzut rożny, z którego skrzętnie skorzystali piłkarze Znicza. Wrzutka w pole karne w 54′ i strzałem głową tuż przy słupku Andrzej Kosiński wyrównuje wynik meczu na 2:2. Następnie w konsekwencji otrzymania drugiej żółtej karki i w konsekwencji czerwonej, boisko opuścił Marcin Fiedorowicz. 73′ minucie Znicz fauluje przed swoim polem karnym. Do piłki podchodzi Patryk Koziara, po oddaniu strzału rykoszet myli bramkarza, piłka w siatce. Legionovia wychodzi na prowadzenie 3:2. Takim też wynikiem kończy się cały mecz. Legionowo dopisuje 3 punkty.