2023-12-04

tv.nsk.pl – Telewizja NSK

Zajmujemy się transmisjami na żywo (LIVE) na YouTube / FaceBook wydarzeń sportowych: głównie piłki nożnej i siatkówki, Nowy Dwór Mazowiecki

Żbik – Iskra 2:1, trudne 3 punkty

O tym, że lider nie ma łatwo, mogli przekonać się kibice oglądający transmisję na żywo meczu Żbik - Iskra.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć po meczu ? Lewy Autor i polubienia jego profilu FB.

Duża różnica punktów w tabeli ligowej nie przeszkodziła, żeby to piłkarze z Krasnego strzelili bramkę w 34. minucie i objęli prowadzenie w meczu 1:0. Zawodnicy z Nasielska długo szukali sposobu na zmianę wyniku, nie pomógł nawet przyznany rzut karny po faulu, gdyż bramkarz gości go obronił (naszym zdaniem powinien być powtórzony, gdyż bramkarz chwili dotknięcia piłki przez wykonującego nie był na linii bramkowej, ale my nie sędziujemy…). Dopiero chwilę po nim, z rzutu rożnego trafili najpierw w słupek, a potem dobijał Popowski, piłka między nogami wpadła w końcu do bramki w 44′, wynik do przerwy 1:1.

Po przerwie nasielszczanie też długo szukali sposobu, żeby tym razem objąć prowadzenie, taka sytuacja nadarzyła się w 65. minucie po kontrze, gdzie w polu karnym zamieszał Bramowicz, a po oddaniu strzału piłka między nogami mijała najpierw obrońców i na końcu samego bramkarza, aż znalazła się w bramce, ten gol okazał się już ostatnim tego dnia, rezultat końcowy to 2:1. Trzy punkty dopisane w tabeli, dają prawo do tytułowania się „liderem” przed następną kolejką, gdzie Sona Nowe Miasto podejmie Żbika już w najbliższą sobotę 24 kwietnia 2021 o godz. 12:00.

?️ środa 21.04.2021 ? 17:30 ? Klasa okręgowa Keeza 2020/2021, grupa: Ciechanów-Ostrołęka – 17. kolejka
✅ MLKS Żbik Nasielsk ? LKS Iskra Krasne 2:1 (1:1)
0:1 ⚽️ … 34′
1:1 ⚽️ Popowski 44′
2:1 ⚽️ Bramowicz 65′